Premiera!!!

5 kwietnia wraz z grupą teatralna Mimesis wybraliśmy się na Forum Teatrów Dziecięcych do Osiedlowego Domu Kultury na Zabobrzu ze spektaklem „Osaczona” (a tak przy okazji,to przy reklamie naszego spektaklu pomyliłam miejsce…Sorry!).Fajnie nawet było,nie powiem.Tylko przeciągi straszne.Zresztą niespełna cztery dni później dopadła mnie grypa :/ Ogólnie-nieźle,tylko szkoda,że żadnej nagrody nie dostaliśmy.No,ale wielcy też nie byli doceniani od razu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *