PREMIERA TEATRU MIMESIS

Grupa teatralna „Mimesis” przy Gimnazjum nr 3 im.Janusza Kusocińskiego w Jeleniej Górze (do której należę od września 2005 roku) wystawi swój pierwszy spektakl pt.”Osaczona” w Młodzieżowym Domu Kultury w Jeleniej Górze 5 kwietnia 2006 roku o godzinie 11.50 w ramach Forum Teatrów Dziecięcych.Wpadnijcie,zerwijcie się z lekcji,obejrzyjcie-założę się,że czegoś takiego jeszcze nie widzieliście!Zapraszam serdecznie!

Uwaga:ze względu na depresyjność spektaklu jest on przeznaczony dla młodzieży od lat 12.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *