Obywatel G.C.

20 stycznia wpadła mi w łapki reedycja pierwszej płyty Obywatela G.C..Co za fart!Nieuszkodzona,orginał,nówka za…4 zł!Niewiarygodne,ale prawdziwe! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *