Konkurs recytatorski

9 lutego w mojej budzie odbył się konkurs recytatorski.Nie chcę się chwalić,ale zdobyłam wyróżnienie za interpretację wiersza Jana Brzechwy pt.”Murzyn” 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *