Witaj,Wrocławiu! :)

W czwartek 27 października byłam na wycieczce we Wrocławiu!Było po prostu bosko!W Empiku dorwałam „Depresjonistów”,na Rynku minęłam Ceziego Studniaka,w Ogrodzie Botanicznym wypstrykałam pół filmu,a w Galerii Dominikańskiej przehulałam 40 złotych (spinka-20,hipcio-6,czekoladki-5,50,McDonald-9 ).Po prostu słów mi brak.JA CHCĘ TAM WRÓCIĆ NA STAŁE!!! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *