Ludzie,ratunku,za 8 dni muszę wracać do budy!!!Na razie cieszę się resztką wakacji,bo od września do arbeitu!(chlip,chlip :,( )
Popkulturalny gryzipiór na różnych dróżkach.
Ludzie,ratunku,za 8 dni muszę wracać do budy!!!Na razie cieszę się resztką wakacji,bo od września do arbeitu!(chlip,chlip :,( )