Rozdarcie,czyli Gombro w Berlinie

Jakiś czas temu przeczytałam na www.e-teatr.pl o dokumencie fabularyzowanym pt.”Rozdarcie,czyli Gombro w Berlinie”.Opowiada on o berlińskim epizodzie z życia Witolda Gombrowicza.Najbardziej zainteresował mnie fakt,iż w główną rolę wcielił się wrocławski aktor Wojciech Ziemiański (kto nie zna pana,proszony jest o zajrzenie na stronę Teatru Polskiego we Wrocławiu-adres w dziale z linkami).Podobno pan Wojciech jest bardzo podobny do pisarza z tamtego okresu,z tą tylko różnicą,że jest trochę niższy.Jestem bardzo ciekawa,jak poradził sobie z tak trudną rolą.Ciekawe,czy Telewizja Polska wyemituje ten film…(byle nie w porze dla nietoperzy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *