16 lipca wybyłam do Lwówka Śląskiego na Lwóweckie Lato Agatowe.Po kamyczki,które zbieram już parę ładnych lat i na kabaret,który uwielbiam-Fomacja Chatelet!!! 🙂 Występ był zajedwabisty! 🙂 Sama próba przed występem ze sprawdzaniem sprzętu rozbawiła widzów do łez.Chłopaki mają świetny kontakt z publicznością i częściowo improwizują.A jak Michał Pałubski przez pierwszą połowę występu nie mógł powstrzymać śmiechu (fachowo nazywa się to zgotowaniem się),to dostał taaaakie brawa 🙂 Mama pół filmu zużyła na fotografowanie ich! 🙂 W sumie zabawa była przednia! 🙂
Piesze do ciebie. napisz do mnie … na gg : 9466731
Sorry-nie mam gg! 🙁
Super! Żałuję, że mnie tam nie było… Wpadnij do mnie http://rozgadana.blog.onet.pl