Schoolhouse party ;)

A 14 czerwca w wynajętej salce w szkole tańca odbyła się imprezka końcowogimnazjalna.Szoł i szał,dziewczyny w odpicowanych kieckach mają kłopoty z tańcem,a chłopaki na scenie się drą:”Jeszcze tego lata,jeszcze tego lata,Polska będzie mistrzem świata!” 🙂 Po około dwóch i pół godzinie zabawy co niektóre z dziewczyn zdecydowały się na taniec bez butów,w tym i ja 🙂

2 komentarze do “Schoolhouse party ;)”

  1. na boso tańczyło się najlepiej 🙂 wg. super imprezka:) szkoda tylko że połowa wyszła na mecz:) ale niech żałują.. Polska przegrała, a zabawa była genialna:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *