Bierzmowanie

Narrrreszcie!!!3 maja br. w parafii pw.Matki Bożej Królowej Polski i św.Franciszka z Asyżu zostałam bierzmowana.Możecie mi teraz mówić per Kinga 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *