Narrrreszcie!!!3 maja br. w parafii pw.Matki Bożej Królowej Polski i św.Franciszka z Asyżu zostałam bierzmowana.Możecie mi teraz mówić per Kinga 🙂
Popkulturalny gryzipiór na różnych dróżkach.
Narrrreszcie!!!3 maja br. w parafii pw.Matki Bożej Królowej Polski i św.Franciszka z Asyżu zostałam bierzmowana.Możecie mi teraz mówić per Kinga 🙂