Pociąg

Jasio bawi się kolejką.Za każdym razem,gdy pociąg zatrzymuje się na stacji,Jasio krzyczy:”Wsiadać,k…,pociąg odjeżdża!”.Tato zwrócił mu uwagę,żeby tak nie przeklinał,ale Jasio nadał robił swoje.W końcu tata stracił cierpliwość i zabrał synowi kolejkę.Po jakiejś godzinie żal mu się zrobiło dziecka i oddał mu zabawkę.Jasio rozłożył kolejkę na podłodze i zawołał:”Wsiadać,k…,pociąg odjeżdża,przez tego ch… mamy godzinę opóźnienia!”

🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *