Twórcy serialu „Pierwsza miłość” sprawili mi miłą niespodziankę-do roli szofera na weselu Emilki i Andrzeja zaangażowali Marka Kocota,aktora Teatru Współczesnego we Wrocławiu i prezentera TVP 3 Wrocław w jednej przesympatycznej osobie.Tym bardziej,że niedawno myślałam sobie:”Co by było,gdyby Marek Kocot zagrał w >>Pierwszej miłości<<…” 🙂 A tu taki zaskok.Szczęka do wymiany 😉
Daguchna, bardzo miło robi się na sercu takiemu staremu rozczarowanemu życiem prowincjonalnemu aktorusowi, kiedy przeczyta takie miłe wpisy na swój temat. Uśmiecham się do Ciebie poprzez średnie zachmurzenie typu cumulus i nimbocumulus, ale mam nadzieje, że burzy nie będzie…
Miło mi,że choć jedna osoba za moją sprawą odzyskuje wiarę w ludzi.Pozdrawiam cieplutko.