Polsat vs. R.A.P.-3:1 :(

W niedzielę 18 września moja ukochana drużyna piłkarska-Reprezentacja Artystów Polskich-przegrała z drużyną dziennikarzy Polsatu 3:1.Buuu 🙁 Ale jedno jest w tym dobre-dochód z imprezy przeznaczono na dożywianie dzieci 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *