Wycieczka

W piątek 10 czerwca byłam na wycieczce w Szwajcarii Saksońskiej.Było bądź co bądź ciekawie.Zwiedzaliśmy wykute w bazalcie zamczyska.W jednym z nich więziono hrabinę Cosel!W ogóle tego,co się tam działo,po prostu nie da się opisać,tam trzeba pojechać!:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *